Перше виїзне засідання клубу «Людина і природа» до Долини нарцисів
Клубна робота – одна з складових профорієнтаційної роботи центру зайнятості. Головна мета діяльності клубу – інформування учнівської молоді про світ професій, правила вибору професії, шляхи здобуття професійної освіти, ознайомлення з професією в реальному житті.
Цим вихідними, учасники багатопрофільного клубу за інтересами «Людина і природа», разом з представниками Хустської районної бібліотеки, провели засідання клубу на базі Карпатського біосферного заповідника, де знаходиться Долина нарцисів. Учасники клубу відвідали музей і мали можливість спостерігати за ділянками де проходять дослідженнями по збереженню нарциса вузьколистого – рідкісного ботанічного об’єкта, який занесений до Червоної книги України.
Під час заходу у школярів виникало багато питань. У дружньому колі всі учасники ділилися своїми знаннями про професії, які є у біосферному заповіднику, адже кожен шукає відповідь на питання «ким же я буду працювати?». Звичайно-ж, в наш час катастроф, глобальних змін клімату Землі, техногенно спричинених хвороб, спеціальність «еколог» звучить гордо і престижно. Зараз в Україні можна виділити багато напрямків, за якими працював би еколог: природоохоронна діяльність, еколог на підприємстві, екологічна політика, екологічний менеджмент, аудит і страхування, громадські та державні організації, науково-навчальний напрямок. Всі професії цікаві і важливі. Задоволені учасники клубу отримали нові знання і чудові враження, та з нетерпінням чекають нових зустрічей.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)