П’ятий день війни: Хустська міська рада працює щоденно
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0050-300x200.jpg)
Виконавчий комітет Хустської міської ради процює й надалі у штатному режимі, щодня. Окрім створеної територіальної оборони для захисту та створених пунктів збору гуманітарної допомоги для вимушених переселенців і виділеного їм прихистку на території Хустської міської територіальної громади, ведеться активна робота щодо забезпечення їх харчуванням. Відтак цілодобово триває плідна співпраця з волонтерами, які активізувалися по всім околицям краю. До слова, відповідні структурні підрозділи ради тримають все на контролі. Тож кожен з нас на своєму місці робить все необхідне для перемоги над ворогом.
Вже сьогодні у нашій громаді всього зареєстровано близько 400 біженців. Наразі цифра уточнюється, адже щоразу кількість приїзжих більшає.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 28.02.2022 1466 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)