Оголошено прийом заявок на здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2024 році
Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою КМУ від 09.12.2015р. №1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю.
Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. 31 травня 2024 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2024 році http://surl.li/uekar , що триватиме до 01 липня 2024 року.
Заявки в межах конкурсу можуть бути подані неприбутковими організаціями, діяльність яких спрямована на роботу з молоддю, зокрема: інститутами громадянського суспільства, закладами освіти, комунальними установами, що працюють з молоддю.
Подання документів на участь у конкурсі здійснюється в електронній формі засобами електронної системи для реалізації сервісу «Конкурс проєктів міжнародних молодіжних обмінів» (далі – Система) за посиланням https://citizen-portal-ciyep-main.apps.krrt.ncr.gov.ua/ до 1 липня 2024 року включно.
Детальна інструкція щодо користування Системою за посиланням
http://surl.li/uaipw
Пріоритети конкурсу 2024 року:
– відкривання спільного минулого і культурної спадщини;
– розвиток підприємницьких компетентностей молоді та підтримка підприємницьких ініціатив;
– поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій;
– підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти Україні, допомога молоді, яка постраждала від агресії росії проти України, зокрема через волонтерство, а також перейняття кращих практик та досвіду для відновлення України;
– зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.
Рішення про переможців конкурсу буде прийнято Українсько-Польською Радою обміну молоддю до 1 серпня 2024 року та оприлюднено в Системі.
Організації-переможці реалізують проєкти до 30 листопада 2024 року.
Додаткова інформація за телефоном: (044) 246-62-36 – відділ підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань управління молодіжної політики або e-mail: molorg@ukr.net.
Управління культури, молоді і спорту
Опубліковано: 11.06.2024 221 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)