Хустська міська рада

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та  врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

1. Планована діяльність 

Планованою діяльністю передбачається продовження промислової розробки Сокирницького  родовища (ділянка, розташована між 8 та 11 розрізами) цеолітів в Хустському районі Закарпатської  області загальною площею 53,1 га. 

В адміністративному відношенні Сокирницьке родовище (ділянка, розташована між 8 та 11  розрізами) цеолітів розташоване на відстані близько 240 м на північний схід від с. Сокирниця у  Хустському районі Закарпатської області. 

Корисна копалина – цеоліт. Річна продуктивність кар’єру з видобутку корисної копалини  800 тис.т. Гірничо-геологічні умови Сокирницького родовища цеолітів є сприятливими для його  розробки відкритим способом. Система розробки – транспортна з паралельним переміщенням фронту робіт, поглиблювальна та з зовнішнім розміщенням відвалів розкривних порід.  

Також передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки лісогосподарського  призначення площею 18,1253 га. Планований вид цільового призначення земель – для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з  користуванням надрами. 

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа,  обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності) 

2. Суб’єкт господарювання 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ» (ПрАТ  «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ»), код згідно з ЄДРПОУ 00292540, місцезнаходження юридичної  особи: 90450, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця, вул. Свободи, 20, контактний номер  телефону: 098-945-38-92; e-mail: kelemen2015@ukr.net. 

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні  переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно  повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження  юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий індекс, адреса),  контактний номер телефону) 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, 

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50, 

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який  розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля 

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Міністерством захисту довкілля та природних  ресурсів України, згідно закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний  документ, що передбачає його видачу) 

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на  довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань  Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35  робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення)  та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації,  визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які  зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх  обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в  електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських  слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.  

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів  України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID 19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня  скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають  на цей період. 

Громадські слухання (перші) відбудуться ___________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________ (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань) 

Громадські слухання (другі) відбудуться ______________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________ (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань) 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що  забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо  планованої діяльності 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,  

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50,  

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого  надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,  

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50,  

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)  Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення,  зазначеного в пункту 5 цього оголошення.  

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності  

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 562 аркушах. 

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) 

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової  інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також  час, з якого громадськість може ознайомитися з ними  

– у приміщенні ПрАТ «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ», адреса: 90450, Закарпатська обл., Хустський р-н,  с. Сокирниця, вул. Свободи, 20, з 13.03.2023 р., контактна особа Бажанський Василь Іванович, тел. 098- 945-38-92; 

– у приміщенні Хустської міської ради, управління ЖКГ, каб.№3, адреса: 90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста,  27, з 13.03.2023 р.. (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може  ознайомитися з документами)

 

Упраління житлово-комунального господарства

Опубліковано: 14.03.2023 478 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради
Сьогодні, 01 березня, під головуванням в.о. міського голови Хустської міського голови Губаля В.І. відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради. Так, було розглянуто 78 питань із життєдіяльності територіальної громади.  Особлива увага була приділена потребам медичної галузі громади, зокрема надано дозволи на проведення капітальних ремонтів у Хустській центральній лікарні імені Віцинського Остапа Петровича. Це рішення… ...
Дострокове припинення повноважень міського голови: сесійне рішення депутатів (ФОТО)
У вівторок, 27 лютого, відбулася позачергова сесія Хустської міської ради VIII скликання, на якій 33 депутатів із присутніх 34-х шляхом таємного голосування висловили недовіру та достроково припинили повноваження Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича.  Враховуючи звернення депутатів Хустської міської ради VIII скликання за вхідним номером 377/02-12 від 12.02.2024 року щодо скликання позачергової сесії Хустської міської… ...
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців, які проживають у Хустській МТГ
У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії. Відтак у 2024-2025 роках вона планує надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж… ...
Програма ВІДНОВА:UA спрямована на залучення молоді до відновлення України
Конкурс грантів «Залучення молодих чоловіків та жінок до процесу відновлення України через проведення молодіжних обмінів». У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України та обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA, яка спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів. До обмінів долучилися… ...
Про скликання позачергової сесії Хустської міської ради VIII скликання (ДОКУМЕНТ)
Враховуючи звернення депутатів Хустської міської ради VIII скликання за вхідним номером 377/02-12 від 12.02.2024 року щодо скликання позачергової сесії Хустської міської ради  з розгляду питання: «Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича», керуючись статтями 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Хустської міської ради,… ...
Інформація щодо прийняття дитини у родину
В Україні розпочато реформування державної системи захисту прав дітей, основними напрямками якої є розвиток сімейних форм виховання дітей, що не мають батьківської опіки (зокрема усиновлення, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу), підтримка сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, шляхом пошуку патронатних вихователів.   Існують такі форми сімейного виховання : – Прийомна сім’я… ...