Хустська міська рада

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та  врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

1. Планована діяльність 

Планованою діяльністю передбачається продовження промислової розробки Сокирницького  родовища (ділянка, розташована між 8 та 11 розрізами) цеолітів в Хустському районі Закарпатської  області загальною площею 53,1 га. 

В адміністративному відношенні Сокирницьке родовище (ділянка, розташована між 8 та 11  розрізами) цеолітів розташоване на відстані близько 240 м на північний схід від с. Сокирниця у  Хустському районі Закарпатської області. 

Корисна копалина – цеоліт. Річна продуктивність кар’єру з видобутку корисної копалини  800 тис.т. Гірничо-геологічні умови Сокирницького родовища цеолітів є сприятливими для його  розробки відкритим способом. Система розробки – транспортна з паралельним переміщенням фронту робіт, поглиблювальна та з зовнішнім розміщенням відвалів розкривних порід.  

Також передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки лісогосподарського  призначення площею 18,1253 га. Планований вид цільового призначення земель – для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з  користуванням надрами. 

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа,  обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності) 

2. Суб’єкт господарювання 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ» (ПрАТ  «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ»), код згідно з ЄДРПОУ 00292540, місцезнаходження юридичної  особи: 90450, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця, вул. Свободи, 20, контактний номер  телефону: 098-945-38-92; e-mail: kelemen2015@ukr.net. 

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні  переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно  повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження  юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий індекс, адреса),  контактний номер телефону) 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, 

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50, 

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який  розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля 

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Міністерством захисту довкілля та природних  ресурсів України, згідно закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний  документ, що передбачає його видачу) 

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на  довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань  Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35  робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення)  та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації,  визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які  зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх  обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в  електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських  слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.  

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів  України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID 19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня  скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають  на цей період. 

Громадські слухання (перші) відбудуться ___________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________ (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань) 

Громадські слухання (другі) відбудуться ______________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________ (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань) 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що  забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо  планованої діяльності 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,  

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50,  

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого  надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,  

OVD@mepr.gov.ua, тел./факс +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50,  

контактна особа – начальник відділу екологічної оцінки Департаменту екологічної оцінки Грицак Олена  Анатоліївна 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)  Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення,  зазначеного в пункту 5 цього оголошення.  

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності  

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 562 аркушах. 

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) 

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової  інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також  час, з якого громадськість може ознайомитися з ними  

– у приміщенні ПрАТ «ЗАКАРПАТНЕРУДПРОМ», адреса: 90450, Закарпатська обл., Хустський р-н,  с. Сокирниця, вул. Свободи, 20, з 13.03.2023 р., контактна особа Бажанський Василь Іванович, тел. 098- 945-38-92; 

– у приміщенні Хустської міської ради, управління ЖКГ, каб.№3, адреса: 90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста,  27, з 13.03.2023 р.. (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може  ознайомитися з документами)

 

Упраління житлово-комунального господарства

Опубліковано: 14.03.2023 182 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!
29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України, створенні додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності. Цьогорічний форум має тему:… ...
До Міжнародного дня захисту дітей стартує конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у поточному році проводиться XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги», який має на меті привернути увагу суспільства до порушень прав дітей, що постраждали від російської збройної агресії проти України. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю,… ...
Українці, які хочуть отримувати субсидію, повинні оплатити борги за спожиту електроенергію до кінця квітня
Для всіх споживачів, які наразі отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, термін її призначення закінчується у квітні поточного року. У травні житлова субсидія буде призначатися на наступний період (до квітня 2024 року), і однією з умов для її призначення є відсутність заборгованості за комунальні послуги, в тому числі за спожиту електроенергію. Відповідне роз’яснення надає Мінсоцполітики.… ...
Відбулося офіційне відкриття оновленого інфекційного відділення КНП “Хустська ЦЛ ім. Віцинського О.П.” (ФОТО, ВІДЕО)
Капітальне оновлення ще одного структурного підрозділу КНП «Хустська ЦЛ ім. Віцинського О.П.», а саме інфекційного відділення – відбулося! Відтак й двері офіційно були відчинені сьогодні, 17 березня. Розраховане ж воно на 30 ліжко-місць та збудоване за типовим проєктом інфекційного стаціонару з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних вимог. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала понад 20 млн. грн.. … ...
Хустські міські депутати зібралися на позачергову сесію (ФОТО, ВІДЕО)
На позачерговій сесії Хустської міської ради VІІІ скликання, що відбулася сьогодні, 17 березня, йшлося про виділення коштів, як для забезпечення потреб батальйону територіальної оборони (військова частина А7124), так своєчасної виплати заробітної плати педагогічним працівникам Хустської міської територіальної громади тощо. Відтак обранці розглянули бюджетні питання зокрема.  На порядку денному 6 питань і всі бюджетні, а це… ...
Можливості для розвитку від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури: Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО за художній або документальний твір про російсько-українську війну. Дедлайн — 27 березня. Стипендії для українських журналістів та медіа. Дедлайн — 26 березня. EU4Culture: гранти на професійні подорожі. Дедлайн — 27 березня. Перекладацький конкурс імені Сузанни Рот для українських перекладачів з чеської… ...