“Нетрадиційний” пам’ятний день у Хусті
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/DSC_0104-300x200.jpg)
На Хустщині свідків Другої Світової війни і тих, хто особисто наближав перемогу, залишилось близько сотні. Аби вшанувати живих та згадати полеглих, у середмісті Хуста відбулося урочисте покладання квітів до Монументу Слави за участі керівництва міста та району.
Відтак через карантин День пам’яті та примирення і 75-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися без традиційного мітингу – реквієму. Однак 75-й Переможний травень вкотре нагадав кожному про трагічні дні воєнних років, які викарбувані у пам’яті вічним вогнем.
Аби НІКОЛИ ЗНОВУ, нинішнє та прийдешнє покоління не має права забути! Тож, пам’ятаймо своє минуле і шануймо тих, хто ціною життя подбав про майбутнє.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)