Хустська міська рада

Наукове стажування в Німеччині, онлайн-табори для дітей та конкурс архітекторів – можливості від ЄС

Програми для вас від країн ЄС:

Для активної молоді. Програма підтримки волонтерства в молодіжних центрах від British Council. Дедлайн – 21 лютого.

Для митців, активістів та дослідників. Навчальний курс в Центрально-Європейському Університеті (Угорщина) «Об’єднуючи мистецтво та культуру». Дедлайн – 22 березня.

Для еко-активістів 18-35 років. Конкурс відео-пітчингу інноваційних екологічних ідей з можливістю отримати грант 5000 фунтів на їх втілення. Дедлайн – 14 лютого.

Для підприємців. Мапа інфраструктури підтримки підприємництва в Україні, створена проєктом ЄС «ULEAD з Європою».

Для активної молоді. Конкурс волонтерів, що опікуються студентами програми Erasmus, котрі приїздять до України. Дедлайн – 15 лютого.

Для митців та дослідників. Конкурс великих грантів до 20 000 євро на проєкти на межі науки, технологій та мистецтва S+T+ARTS. Дедлайн – 3 березня.

Для компаній з секторів охорони здоров’я, біотехнологій та IT. Гранти до 100 000 євро від програми ЄС INNO4COV-19 на проєкти з розвитку та комерціалізації інноваційних рішень, які боряться з COVID-19. Дедлайн – 30 квітня.

 

Онлайн-табори європейської молоді

House of Europe запрошує дітей 11-13 років з усіх куточків України у онлайн-табір європейської молоді на тему інклюзії та підлітків 14-16 років у онлайн-табір на тему екології. Обидва табори триватимуть 10 днів з 21 червня до 2 липня. Ми раді усім активним дітям, особливо: з інвалідністю та особливостями розвитку, мешканцям сіл та містечок та тим, кому довелося переїхати через конфлікт на сході України. Дедлайн – 31 березня.

 

Гранти на проєкти для творчої молоді

До 1 березня триває конкурс грантів House of Europe на втілення мистецьких проєктів для творчої молоді 16-25 років. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інше – вітаються будь-які ініціативи, що спонукають творити.

Конкурс для молодих архітекторів CANactions 2021

Це конкурс для архітекторів, що мають ступінь бакалавра, де головний приз — навчання у легендарному центрі баугаузу Дессау. Також серед призів участь у Європейській Архітектурній Студентській Асамблеї в Сербії, участь у воркшопі Технічного університету в Брно, подорож до Німеччини в офіс компанії JUNG та інші можливості. Конкурс проходить з 2009 року в рамках Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions й ініційований Інститутом архітектури в Дессау (DIA, Німеччина). Дедлайн – 19 березня.

 

Наукове стажування в Німеччині

Це стажування для випускників українських університетів, що досліджують проблеми охорони природи та навколишнього середовища. Організатори підберуть приймаючу інституцію, що якнайкраще відповідає потребам вашого проєкту та виділять стипендію на перебування в Німеччині. Стажування триватиме від 6 до 12 місяців. Дедлайн – 5 березня.

Більше інформації за посиланням https://houseofeurope.org.ua/ ,

House of Europeask@houseofeurope.org.ua

Управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

 

Опубліковано: 17.02.2021 2076 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Дайджест свіжих можливостей від ЄС Відкриті конкурси від House of Europe:  Онлайн курс для дитячих фізіотерапевтів та ерготерапевтів «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей». Дедлайн – 28 липня Вакансія до House of Europe: Менеджер/-ка хабу. Дедлайн – 28 липня Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій:   Для митців, культурних менеджерів та… ...
Триває Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність»
За ініціативою Міністерства розвитку громад та територій України до Плану заходів із підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, розробленого на виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року №459 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», включено пропозицію «Проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність». Він має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів,… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради очолив Віталій Русин (ФОТО)
Сьогодні, 21 липня, міський голова Володимир Кащук представив новопризначеного начальника управління культури, молоді і спорту Віталія Русина. Очільник громади привітав Віталія Миколайовича з новою посадою та побажав результативності в подальшій роботі, а відтак сміливих рішень та креативних ідей задля розвитку культури та спорту, що формує у молоді особистість та здоровий дух.   Віталій Русин у… ...
У Хустській міській картинній галереї діє “незалежна” виставка
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради повідомляє, що в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, 9 липня, у Хустській міській картинній галереї відкрилася спільна виставка художників народного творчого об`єднання «Митець Верховини» з учнями образотворчого гуртка, що діє на базі об`єднання. На експозиції представлено близько 60 різножанрових робіт 25-ти… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Дайджест свіжих можливостей від ЄС Відкриті конкурси від House of Europe:  Онлайн курс для дитячих фізіотерапевтів та ерготерапевтів «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей». Дедлайн – 28 липня. Вакансія до House of Europe: Менеджер/-ка хабу. Дедлайн – 28 липня Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій: Для молодих митців і перекладачів… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Дайджест свіжих можливостей від ЄС   Відкриті конкурси від House of Europe:  Digital Labs: кінопродюсери. (Дедлайн – 12 липня) Digital Labs: режисери театрів. (Дедлайн – 12 липня) Онлайн-курс з книжкового маркетингу для видавців. (Дедлайн – 13 липня) Онлайн курс для дитячих фізіотерапевтів та ерготерапевтів «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей». (Дедлайн – 28 липня).… ...