Нарада 14 вересня
14 вересня 2011 року у малому сесійному залі Хустської міської ради відбулася нарада під головуванням Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича з питань взаємодії структурних підрозділів виконкому Хустської міської ради з правоохоронними та контролюючими органами міста в галузі упорядкування несанкціонованої торгівлі, яка останнім часом здійснюється у неналежних місцях на вулицях і площах міста.
Підсумком наради було прийняте спільне рішення про координацію діяльності правоохоронних органів та виконавчого комітету Хустської міської ради стосовно наведення порядку з ринковою торгівлею в несанкціонованих місцях. Для цього створено робочу групу, головою якої призначено першого заступника міського голови Рівіса Михайла Михайловича, до якої увійшли представники Хустського МВ УМВС, МНС, ВДАІ та АТІ України у Закарпатській області, Хустської податкової інспекції, Хустської районної СЕС, управління ветеринарної медицини, управління житлово-комунального господарства та управління економіки.
Фотогалерея:
Опубліковано: 15.09.2011 2653 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)