На Хустщині вшанували полеглих під час війни в Афганістані
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210215_100930-300x225.jpg)
Учора, 15 лютого, у Хусті традиційно віддали шану хустським воїнам-інтернаціоналістам. Відтак, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан, відбувся мітинг-реквієм та молебень у Свято-Вознесенському храмі.
У заході взяли участь представники влади, серед яких секретар Хустської міської ради Василь Губаль, голова Хустської міськрайонної організації УСВА (воїнів – інтернаціоналістів) Юрій Дзяпко, т.в.о. начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Іван Білич, начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк, учасники бойових дій на території інших країн, зокрема, учасники Афганської війни 1979-1989 років, ветерани, учасники антитерористичної операції на сході України та операції Об’єднаних сил, військовослужбовці Збройних Сил України, духовенство, волонтери, громадські активісти, мешканці та гості міста.
Учасники мітингу-реквієму вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, а також поклали вінки та квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)