Митропололит Онуфрій прибув на Срібну землю
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0749-300x200-1.jpg)
Сьогодні, 26 листопада, Блеженнішого Онуфрія, Митропололита Київського і всієї України зустрічали у м. Хуст представники влади та духовенства. Прибув владика на святкування 25-річчя з дня заснування Хустської єпархії УПЦ МП та очолив Святкову Божественну літургію у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі.
У місті над Тисою велична подія для всіх вірників української православної церкви – Хустській єпархії – 25! Так, святкування єпархіального ювілею розпочалося у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі ще вчора, 25 листопада, з урочистого вечірнього богослужіння, яке очолив владика Марк, Митрополит Хустський та Виноградівський. А нині на Срібну землю в Хуст прибув Блеженніший Онуфрій, Митропололит Київський і всієї України, предстоятель УПЦ МП та очолив Святкову Божественну літургію. Його Високопреосвященство зустрів з короваєм Хустський міський голова Володимир Кащук.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0697-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0692-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0702-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0716-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0729-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0739-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0742-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0749-1-1024x683-1.jpg)
«Ваше Блаженство, радий вітати Вас на Срібній землі, зокрема у нашому м. Хуст, з нагоди величної події для всіх нас і всієї Української Православної Церкви. Від імені хустян і від себе особисто прийміть ці щиросердечні вітання та дозвольте сьогодні приєднатися до Вашої молитви і попросити милосердного Господа, щоб Він дарував Вашому Високопреосвященству ще більше сил, наснаги та мудрості нести архіпастирський хрест. Бажаю Вам здоров’я і духовної кріпості, благодаті Божої і довголіття, душевного спокою та успіхів у всіх задумах та справах на благо й утвердження Православної Церкви України! Нехай Господь допомагає Вам служити Йому словом правди на многії і благії літа!», – звернувся до владики міський голова.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0761-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0763-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0765-1024x683-1.jpg)
До слова, у переддень свята духовні отці освятили розпис Кирило-Мефодіївського кафедрального собору та хрест біля храму.
Прес-служба Хустської міської ради
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0686-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0792-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0768-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0804-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0810-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0814-1024x683-1.jpg)
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)