Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/avatarka-58.jpg)
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями із метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.
22 липня 2023 року відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець: молоді на варті змін» в КВЦ «Парковий». Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 1000 студентами з усієї України обговорили можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.
З 14 по 20 серпня 2023 року відбувся другий етап проєкту – професійноосвітній курс для молоді «Державотворець: молодь важлива» для 35 відібраних студентів на базі Київської школи державного управління ім. С. Нижного.
Інформуємо Вас, що 07 грудня 2023 року відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього» в м. Дніпро для понад 500 слухачів з усієї країни з дотриманням усіх безпекових норм. Реєстрація для участі у Форумі триває до 30 листопада 2023 року включно.
Посилання для реєстрації: https://forms.gle/UuZt12zuqVhrMFip9
Організатори забезпечують учасників Форуму харчуванням та 2 поліграфічними матеріалами, однак не компенсують витрати на проживання та проїзд до м. Дніпро.
У разі виникнення додаткових питань, звертатися за телефоном: +38 (097) 654-75-89 – Лілія Шкира, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України; +38 (095) 460-00-15 – Максим Свисенко, координатор програми «Державотворець».
Управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Опубліковано: 28.11.2023 494 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)