Місто залишить безкоштовне харчування для школярів молодших класів
Місто фінансуватиме в 2016 році харчування усіх школярів 1-4 класів.
Відповідне рішення вже наступного тижня винесуть на розгляд сесії Хустської міської ради.
Як повідомив начальник управління освіти, релігій та у справах національностей, цього року вперше не передбачені кошти з державного бюджету на харчування школярів молодших класів. Хустський міський голова Володимир Кащук ініціював виділення коштів для цього з міського бюджету.
«Після того як був прийнятий державний бюджет, ми почали отримувати масу дзвінків від стурбованих батьків. Ми розуміємо, наскільки гостро стоїть ця проблема для сімей», – підкреслив Василь Мочарник.
Він також повідомив, що на ці цілі з міського бюджету буде виділено 1,8 млн грн.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)