Міський голова Володимир Кащук провів прийом громадян
На прийом до керівника міста прийшло близько півсотні людей. Хустяни здебільшого зверталися з проханням про матеріальну допомогу у зв’язку із захворюваннями та потребою коштів на лікування. В окремих зверненнях йшлося про покращення житлових умов і питання виділення земельних ділянок.
Крім особистих звернень, було декілька й колективних. Зокрема, мешканці двох багатоквартирних будинків на вулиці Локоти звернулися до міського голови з проханням допомогти у вирішенні наболілого питання – реконструкції даху. З таким проханням прийшли на прийом до міського голови і жильці багатоповерхівки по вулиці Івана Франка, 36/г. Міський голова, в свою чергу, запевнив, що реконструкцію дахів будинків на вулиці Локоти розпочнуть вже найближчим часом. Відносно капремонту покрівлі будинку на вулиці Івана Франка, 36/г – роботи вже на стадії завершення. Ще одне колективне звернення стосувалось питання підключення кількох будинків у с. Кіреші до електропостачання. Вирішення цього питання міський голова взяв під свій особистий контроль.
Прийшли на прийом до міського голови і хустяни, які просили керівництво мерії звернути увагу на питання встановлення зовнішніх рекламо носіїв, окремі з яких, на їх думку, носять антиморальний характер.
– Усі питання, з якими до міської ради звертаються громадяни, повинні бути обов’язково вирішені, і всім треба дати чіткі роз’яснення по кожному пункту. Люди не повинні приходити на прийом вдруге і розповідати, що на їхні звернення ніхто не реагує. Все потрібно розглядати максимально швидко, – зазначив міський голова Володимир Кащук, підбиваючи підсумки прийому.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)