Міський голова привітав краян з Днем Конституції України та Днем молоді
Сьогодні міський голова привітав актив міста над Тисою з наступаючим державним святом – Днем Конституції України та Днем молоді.
– 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави, – такими словами розпочав вітальну промову міський голова Володимир Кащук. За історичним виміром українська Конституція, – продовжив Володимир Кащук є зовсім молодим документом. Але українські конституційні традиції є унікальними. Багаторічні прагнення нашого народу до свободи ще у 1710 році були закріплені у «Пактах і конституції законів і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика, де вперше у світі було задеклароване виборче право. Це була одна з перших конституцій у світовій історії. – Безумовно, прийняття Конституції у ніч з 27 на 28 червня 1996 року було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Воно закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Хоч, сьогодні ці засади і намагаються зруйнувати через військові дії на Донбасі. Тож нехай висока ціна, котру ми платимо за нашу свободу та європейське майбутнє, буде варта щасливого майбутнього прийдешніх поколінь. Привітав міський голова і молодь міста над Тисою, побажавши кожному завжди мати непохитну віру у свої сили та свою Державу.
Вітали краян з Днем Конституції і т.в.о. голови Хустської РДА Михайло Пристая та заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський.
З нагоди свята, за плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків актив міста відзначили почесними грамотами Закарпатської обласної ради – Василя Турдая, Єву Раковці, Марію Вайдулич, Марину Елек та грамотами міського голови – Світлану Феоктістову, Валерію Лукачко, Світлану Косик, Наталію Кадар, Оксану Липчей.
Учасників урочистого зібрання вітав і переможець «Голосу країни» Антон Копитін та місцеві виконавці Кароліна Борис та Іван Пилипець.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)