Контролери Закарпатгазу тимчасово припинили обхід осель для перевірки лічильників
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/84844844-300x233.jpg)
Робота АТ «Закарпатгаз», як і раніше, сконцентрована на забезпеченні безперебійного газопостачання споживачам. Продовжують працювати експлуатаційні служби, аби здійснювати розподіл природного газу належного тиску, а також аварійно-диспетчерська служба. Зміни в роботі підприємства наразі стосуються тільки роботи контролерів.
«Станом на сьогодні контролери не проводять зняття показників лічильників споживачів на місці. Зробили ми це свідомо, розуміючи ситуацію: на Закарпаття зараз прибуває величезна кількість переселенців, вони розселяються, адаптуються. Щоб уникнути зайвої напруги, ми прийняли рішення призупинити візити наших контролерів у домівки для перевірки лічильників. Стосується це і побутових, і непобутових споживачів. Єдиний виняток – це особисте звернення: якщо споживач пише заяву і залишає свої координати, ми індивідуально з ним зв’язуємось, за потреби виїжджаємо на місце та перевіряємо лічильник. Прошу звернути увагу, що наші працівники мають бути одягнені в спецформу та обов’язково мати при собі службове посвідчення», – зазначив технічний директор АТ «Закарпатгаз» Сергій Козар.
Закарпатцям наголошують: якщо до вас завітала особа, яка представляється працівником АТ «Закарпатгаз» (контролером, аварійником тощо), але не пред’являє посвідчення, або ж якщо ви помітили підозрілих осіб поблизу об’єктів газопостачання (газопроводи, ШГРП, ГРП), негайно повідомляйте за тел: 104 та 102.
Пресслужба АТ «Закарпатгаз»
Опубліковано: 02.03.2022 809 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)