Хустська міська рада

Конкурс регіональних партнерів House of Europe, стипендія для танцівників та резиденція для сценаристів – можливості від ЄС

Програми від країн ЄС:

Для митців. Конкурс Центру мистецтв і медіа в Карлсруе для проєктів, що поєднують арт і штучний інтелект. Дедлайн – 28 лютого.

Для студентів. Онлайн-подія «Навчання в ЄС безкоштовно: Бельгія». Відбудеться – 23 лютого.

Для працівників молодіжних центрів. Дводенний онлайн-тренінг з digital-навичок. Дедлайн реєстрації – 21 лютого.

Для професіоналів, що працюють з темою інклюзії. Конференція з питань інклюзії Inclusive Inspiration від British Council. Відбудеться – 25-26 лютого.

Для екоівідповідальних громадян. Відеоконкурс «Ваші жести ековідповідальних громадян» від Французького інституту. Дедлайн – 7 березня.

Для митців. Онлайн-подія «Креативної Європи» та i-Portunus «Міжнародна мобільність для митців». Відбудеться – 25 лютого.

Для режисерів та сценаристів. Конкурс від програми EKRAN+ 2021 з можливістю відзняти дві сцени з вашого сценарію за участі професійного акторського складу та зйомочної групи. Дедлайн – 12 квітня.

Для молоді з інвалідністю. Набір на курс з маркетингу в соціальних медіа. Реєстрація – до 28 лютого.

Для студентів та молодих науковців. Стипендії на літні курси німецької мови в Баварії. Дедлайн – 23 березня.

Для фахівців культури і мистецтва, що працюють з культурною спадщиною. Гранти мобільності на професійні поїздки до ЄС від i-Portunus. Дедлайн – 15 квітня.

 

House of Europe шукає партнерів у регіонах

До 16 березня Дім Європи шукає партнерів у регіонах, а саме:

Команди менеджерів з міст, яким бракує культурної інфраструктури. На кілька тижнів (між травнем та вереснем 2021 року) ви прийматимете у своїх містах мобільний павільйон.

Команди працюючих та успішних креативних просторів в обласних центрах. Навесні 2022 року ви прийматимете у себе поп-ап хаб та фестиваль креативності House of Europe Festival.

Дізнайтесь більше про регіональні програми House of Europe та конкурс з пошуку партнерів 25 лютого, о 16:00 під час онлайн-презентації на фейсбук сторінці House of Europe.

 

Digital Lab: для менеджерів креативних хабів

House of Europe збирає менеджерів креативних хабів на онлайн-лабораторію для пошуку рішень в умовах нової реальності. Під час чотирьох онлайн-сесій (з 1 по 29 квітня) разом з експертами з ЄС, Великої Британії та України учасники знайдуть опори, що допоможуть їх креативним просторам втриматися на плаву. Кожна сесія включатиме презентацію прикладу з роботи від експерта або експертки, його обговорення у групах та час для напрацювання нових рішень. Дедлайн – 10 березня.

 

Онлайн-табори європейської молоді

House of Europe запрошує дітей 11-13 років з усіх куточків України у онлайн-табір європейської молоді на тему інклюзії та підлітків 14-16 років у онлайн-табір на тему екології. Обидва табори триватимуть 10 днів з 21 червня до 2 липня. Ми раді усім активним дітям, особливо: з інвалідністю та особливостями розвитку, мешканцям сіл та містечок та тим, кому довелося переїхати через конфлікт на сході України. Дедлайн – 31 березня.

 

Онлайн-стипендія імені Піни Бауш 

Мистецька Фундація Північного Рейну-Вестфалії та Фонд Піни Бауш нададуть танцівникам і хореографам стипендію у 5 000 євро на онлайн-співпрацю. Це може бути вивчення танцю, опанування нової техніки або методів роботи — все, що сприятиме професійному зростанню. Співпраця має відбутися з червня 2021 до серпня 2022. Дедлайн – 15 березня.

 

Резиденція для сценаристів у Румунії

Pustnik – це професійний ретрит для сценаристів, які які працюють над своїм першим або другим повним метром. У мальовничій локації на березі Дунаю учасники зможуть зосередитися на роботі над новим проєктом і познайомитися з колегами та випускниками програми з усього світу. Перебування та кошти на місцевий транспорт забезпечує Pustnik. Дедлайн – 14 березня.

 

Конкурс проєктів для культурної столиці Європи 2023 – Елефсіна

Це можливість стати частиною програми «Загадки переходу», яку грецьке місто Елефсін готує як Культурна столиця Європи. Організатори чекають на проєкти, що відображають унікальні риси одного з найдавніших міст країни та сучасні виклики, з якими стикається Елефсін і вся Європа. Це може бути мистецька, освітня або дослідницька ініціатива у сфері перформативного мистецтва, фотографії, танцю або ще однієї з понад 20 сфер. Дедлайн – 31 березня.

Більше інформації за посиланням https://houseofeurope.org.ua/ ,

House of Europeask@houseofeurope.org.ua

Управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Опубліковано: 22.02.2021 317 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Програма для режисерів, гранти для журналістів та вакансії у Goethe-Institut – можливості від ЄС
Програми для вас від країн ЄС: Для авторів. Драматургічний конкурс п’єс для Театру міста Бидґощ (Польща). Дедлайн – 15 квітня Для студентів. Стипендія від DAAD на магістратуру в університеті Віадріна на навчання за напрямками «Соціальні й культурознавчі науки», «Бізнес-адміністрування й економіка», «Право». Дедлайн – 31 березня Для професіоналок з креативної індустрії. Онлайн-дискусія «Жіноче лідерство в… ...
Наукове стажування в Німеччині, онлайн-табори для дітей та конкурс архітекторів – можливості від ЄС
Програми для вас від країн ЄС: Для активної молоді. Програма підтримки волонтерства в молодіжних центрах від British Council. Дедлайн – 21 лютого. Для митців, активістів та дослідників. Навчальний курс в Центрально-Європейському Університеті (Угорщина) «Об’єднуючи мистецтво та культуру». Дедлайн – 22 березня. Для еко-активістів 18-35 років. Конкурс відео-пітчингу інноваційних екологічних ідей з можливістю отримати грант 5000… ...
У Хустській міській картинній галереї діє персональна виставка Михайла Пацкана, яка має доброчинну мету
Благодійність через мистецтво. Така ідея виникла у нашого земляка Михайла Пацкана – художника, члена народного творчого об’єднання «Митець Верходини». Так, він відкрив персональну виставку полотен у галереї Хуста у середу, 10 лютого, а половину коштів з продажу робіт віддасть на доброчинність. До слова, триватиме художній вернісаж місяць – до 10 березня. Власне, ця виставка продовжує… ...
Мистецтво і благодійність (АНОНС)
Управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради запрошує всіх бажаючих на персональну виставку Михайла Пацкана, яка відбудеться завтра, 10 лютого 2021 року, у приміщенні Хустської міської картинної галереї (м. Хуст, вул. Пирогова, 1). Початок відкриття о 15.00 год. З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції просимо дотримуватись маскового режиму і безпечної відстані. ...
Закарпатський обласний театр драми та комедії запрошує на вечір інтимної лірики
Театр, що в Хусті, запрошує хустян та гостей міста не тільки стати глядачем вже традиційного поетичного заходу, а й бути його учасником. Тож, якщо ТИ: – пишеш вірші про кохання – любиш читати/декламувати поезії класиків чи сучасні поезії про кохання – або просто бажаєш провести вечір у романтичній атмосфері, тоді тобі до театру – на… ...
Резиденція для письменників в Австрії, школа європеїстики у Грузії та гранти на проєкти для молоді – можливості від ЄС
Програми для вас від країн ЄС: Для громадських активістів. Програма ПРООН з розвитку інновацій Co-Create with Locals за підтримки ЄС та Нідерландів. Дедлайн – 14 лютого. Для студентів та випускників українських вишів. Участь у EU Study Days – програмі від європейських експертів про ЄС та відносини Україна-ЄС. Дедлайн – 1 березня. Для молодих митців. Міжнародний… ...