Хустським військовим передали прилади нічного бачення (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1085-300x200.jpg)
У відповідності до рішення сесії Хустської міської ради №1338 від 16.06.2023 р. ” Про внесення змін до “Програми матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони (військова частина А7124), який формується в Хустському районі з постійним місцем дислокації в м.Хуст на території Хустської територіальної громади на 2023 рік” (зі змінами) виконавчим комітетом Хустської міської ради передано, а батальйоном територіальної оборони прийнято прилади нічного бачення у кількості трьох штук на загальну суму – 327 тис. грн..
Так, днями Хустський міський голова Володимир Кащук та його заступник Іван Фетько виконали почесну місію – вручили необхідний військовий інвентар представникам батальйону територіальної оборони (військова частина А7124).
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)