Хустська територіальна громада долучається до інформаційної кампанії «Не дай домашньому насильству шанс!»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/unnamed-10-300x200.jpg)
Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства, – розповідають у Міністерстві соціальної політики України. – COVID-19 безжально змінив життя людей, з’явилися додаткові фактори, які провокують прояви домашнього насильства. Саме тому за ініціативи Міністерства соціальної політики в Україні розпочато інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!».
Якщо ви потребуєте консультації, боїтеся звертатися до поліції з цього питання чи з інших причин, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де вам нададуть консультації та роз’яснення.
Перегляньте відео за посиланням:
Хустська територіальна громада долучається до інформаційної кампанії «Не дай домашньому насильству шанс!».
Управління соціального захисту населення
виконавчого комітету
Хустської міської ради
Опубліковано: 06.04.2021 553 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)