Хуст відзначив День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні напередодні
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0272-300x200.jpg)
Вже другий рік поспіль переможний пам’ятний день у Хусті відзначають в умовах карантину – нетрадиційно. Так, сьогодні, 7 травня, відбулося урочисте покладання квітів до Монумента Слави з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участі керівництва Хустської міської територіальної громади та Хустського району, місцевих депутатів, керівників окремих державних установ, ветеранів, представників ЗМІ і громадськості.
З кожним роком серед нас все менше тих, хто наближав перемогу у травні 1945 року. Однак з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, ми пам’ятаємо і не забудемо!
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)