Інформація про результати конкурсу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/28a1785981336e3933bcf2b1431020aa-300x225.jpg)
з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади, який відбувся 10 березня 2023 року.
Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна з метою передачі у користування на умовах оренди нежитлових приміщень (поз. 4, 5, 6) будівлі, за адресою: с. Іза, вул. Центральна, 103, загальною площею 29,9м.кв. переможцем визначено ФОП «Деяк Н. В.» з запропонованою нижчою вартістю послуг у сумі – 950 грн. 00 коп.
управління з питань майна комунальної
власності виконавчого комітету Хустської міської ради
Опубліковано: 10.03.2023 663 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)