Інформація про результати конкурсу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/28a1785981336e3933bcf2b1431020aa-300x225.jpg)
з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади, який відбувся 10 березня 2023 року.
Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна з метою передачі у користування на умовах оренди нежитлових приміщень (поз. 4, 5, 6) будівлі, за адресою: с. Іза, вул. Центральна, 103, загальною площею 29,9м.кв. переможцем визначено ФОП «Деяк Н. В.» з запропонованою нижчою вартістю послуг у сумі – 950 грн. 00 коп.
управління з питань майна комунальної
власності виконавчого комітету Хустської міської ради
Опубліковано: 10.03.2023 656 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)