Інформація про результати конкурсу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/28a1785981336e3933bcf2b1431020aa-300x225.jpg)
з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади, який відбувся 5 січня 2023 року.
Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна з метою передачі у користування на умовах оренди – труба металева (Н-30м, діаметр – 50см) з площадкою (2м.кв.), розташовані біля котельні за адресою: м.Хуст, вул. Томаша Масарика, № 11 «К», переможцем визначено приватне консалтингове підприємство «Консульт», з запропонованою вартістю послуг у сумі – 971 грн. 00 коп..
управління з питань майна комунальної
власності виконавчого комітету Хустської міської ради
Опубліковано: 09.01.2023 1197 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)