Інформація про результати конкурсу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/o_1f8ha30a7g7pojs3m112bl2o410-300x169.jpg)
з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади, який відбувся 12 вересня 2023 року.
Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна, а саме: нежитлового приміщення першого поверху будинку культури (поз.30), за адресою: с.Нижнє Селище, вул. Центральна, 84, загальною площею 25,2 м.кв., переможцем визначено ПКП«Консульт» з запропонованою вартістю послуг у сумі – 941 грн. 00 коп..
управління з питань майна комунальної власності
виконавчого комітету Хустської міської ради
Опубліковано: 13.09.2023 719 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)