Інформація про результати конкурсу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/o_1f8ha30a7g7pojs3m112bl2o410-300x169.jpg)
з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади, який відбувся 01 вересня 2023 року.
Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна з метою перегляду розміру орендної плати за користування частиною комплексу будівель Хустського районного будинку культури, за адресою: м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 22А та 22Б, загальною площею 1065,13м.кв., та будівлею колишньої котельні, площею 25,8м.кв., за адресою: м.Хуст, вул.М.Аркаса, 8, переможцем визначено ФОП «Деяк Н.В.» з запропонованою вартістю послуг у сумі – 2181 грн. 74 коп..
управління з питань майна комунальної власності
виконавчого комітету Хустської міської ради
Опубліковано: 04.09.2023 928 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)