Хустська міська рада

Інформація про бюджет Хустської міської територіальної громади на 2024 рік

В основу формування обсягів доходів і витрат бюджету Хустської міської територіальної громади на 2024 рік покладено вимоги положень Податкового та Бюджетного кодексів України, динаміки бази оподаткування, інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Бюджет Хустської міської територіальної громади на 2024 рік затверджено в сумі  786 973,2 тис.грн., у тому числі загальний фонд – 770 340,9  тис. грн. та спеціальний фонд – 16 632,3 тис. грн.

Надходження до загального фонду у 2024 році заплановані в сумі  770 340,9 тис. грн, в тому числі 289 301,9 тис. грн. – освітня субвенція (фінансування заробітної плати та нарахування на неї педпрацівникам), 1 954,5 тис. грн. – субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків (фінансування заробітної плати та нарахування на неї педпрацівникам інклюзивно-ресурсного центру), 1 794,9 тис. грн. – дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (фінансування оплати за спожиті енергоносії медичних установ та частково освітніх), 89 233,9 тис. грн. – базова дотація з державного бюджету, 388 055,7 тис. грн. –  податки, збори та платежі, що здійснюються на території громади.

Надходження до спеціального фонду визначені в сумі  16 632,3 тис. грн. У тому числі 16 332,3 тис.грн. – власні надходження бюджетних установ і організацій за розрахунками бюджетних установ,   300,0 тис. грн. – екологічний податок.

Найбільш питому вагу в бюджеті громади займає фінансування галузі освіти, що становить 70,8% від загального обсягу. На утримання галузі в бюджеті передбачено обсяг видатків в сумі 557 120,3 тис. грн.: загальний фонд – 542 132,5 тис. грн, спеціальний фонд – 14 987,8 тис. грн., у тому числі власні надходження бюджетних установ 14 004,9 тис. грн. У зазначеному обсязі заплановано видатки по загальному фонду, що здійснюватимуться за рахунок освітньої субвенції, субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.

Видатки бюджету Хустської міської територіальної громади по загальному фонду на оплату праці з нарахуваннями передбачено в сумі  481 489,5  тис. грн., на оплату комунальних послуг та енергоносіїв установ галузі передбачено 50 563,8  тис. грн., харчування – 9 278,3 тис. грн., матеріальна допомога для дітей-сиріт – 25,2 тис. грн. Мережа освітньої галузі нараховує 57 бюджетних установ, із них: 21 дошкільний навчальний заклад, 30 загальноосвітніх шкіл, 1 заклад позашкільної освіти, 1 навчально-реабілітаційний центр, 1 інклюзивно-ресурсний центр, 3 інші заклади (центр професійного розвитку педагогічних працівників, централізована бухгалтерія, господарська група).

На галузь «Охорона здоров’я»  передбачено кошти в сумі  36 722,9 тис. грн., у тому числі на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 22 586.4 тис. грн., на капітальні видатки – 12 000,0 тис. грн., що становить 4,7% від загального обсягу. У тому числі передбачені кошти на фінансування Програми часткової компенсації медикаментозного забезпечення окремих категорій населення Хустської міської територіальної  громади, спрямовані кошти в сумі 2 132,5 тис. грн. та Програми інфекційного контролю у КНП “Хустський центр медико-санітарної допомоги ” – 4,0 тис.грн. Мережа галузі нараховує чотири установи:   КНП «Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Хустська районна стоматологічна поліклініка», КНП « Лікувально-діагностичний центр», КНП « Хустська ЦЛ  ім. Віцинського О.П».

На галузь «Соціальний захист» передбачені кошти в сумі 31 046,5 тис. грн., у тому числі  утримання та забезпечення діяльності центру надання соціальних послуг – 18 240,2 тис. грн. Також у рамках фінансування галузі передбачені видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом, надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг, інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, які включають у себе матеріальні допомоги незахищеним верствам населення Хустської міської територіальної громади згідно з рішеннями сесії Хустської міської ради та виконавчого комітету, допомогу на поховання одиноких громадян та одноразові фінансові допомоги громадським організаціям людей з обмеженими можливостями. Фінансування галузі складає 3,9 % від загального обсягу.

На фінансування галузі «Культура, молодь, спорт» передбачені кошти в сумі  46 285,7   тис. грн.: по загальному фонду – 44 941,6  тис. грн., по спеціальному фонду – 1 344,1 тис. грн. (власні надходження бюджетних установ), що становить 5,9% від загального обсягу. Передбачені кошти на утримання трьох мистецьких шкіл та однієї дитячо-юнацької спортивної школи, на фінансування молодіжних, спортивних та видовищних заходів.

Фінансування галузі «Житлово-комунальне господарство» передбачено в обсязі  40 478,8 тис., що становить 5,1% від загального обсягу. Кошти передбачені на організацію благоустрою населених пунктів,  утримання дорожньої інфраструктури, надання фінансової підтримки комунальним підприємствам. У бюджеті передбачено надання фінансової підтримки КП «Стадіон Карпати», Хустському ВУВКГ, КП «Реклама-Хуст», КП «Бюро ритуальних послуг», КП «Еко-Хуст», КП «Хуст-проект», КП «Полігон+», КП «Ізаліс».

Інші видатки на потреби громади, у тому числі здійснення повноважень органів місцевого самоврядування, заплановані в сумі 75 319,0 тис. грн., що становить 9,6 % від загального обсягу.

 

Фінансове управління 

Опубліковано: 25.04.2024 216 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

EU4Culture: онлайн-курс із грантового менеджменту для митців і діячів культури
До 16 травня триває прийом заявок на участь в онлайн-курсі з грантового менеджменту для представників креативних індустрій від EU4Culture. EU4Culture надає митцям та діячам культури можливість отримати доступ до онлайн-курсу з написання грантових заявок. Онлайн-курс має на меті надати фундаментальні знання з цієї теми особам, зацікавленим у подачі заявок на фінансування від ЄС для реалізації… ...
Заміна водопроводу по вул. Кубинця
2 травня аварійною бригадою Хустського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства було замінено протяжністю 73 м магістрального водопроводу на вул. Кубинця. Тут прокладено нові та надійні труби. Адміністрація Хустське ВУВКГ ...
Територію Хустського замку прибрано та впорядковано
Цей тиждень розпочався з активного прибирання території та руїн Хустського замку. Акція була масштабною як за кількістю людей, так і за обсягом виконаних робіт. Найважчу роботу на себе взяли лісівники філії «Хустське ЛДГ» та рятувальники. Працювали тут декілька днів, зробили об’ємну роботу, розчистили територію від чагарників. У рамках прибирання замінено й прапор України, що майорить… ...
Оголошення початку VІI Всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
Загальний план заходів з проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 травня 2024 року. Усі заходи проводитимуться з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, зокрема, дотримання алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога» Детальніше про конкурс тут: Загальний План заходів ...
Профілактика сказу – пероральна імунізація диких тварин
Сказ особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується ураженням центральної нервової системи. Основним джерелом сказу у домашніх тварин є лисиця звичайна або червона, яка є джерелом збудника інфекції та забезпечує постійну циркуляцію вірусу в природі. Синамтропізація лисиць, неконтрольоване їх розмноження гарантує постійні контакти з безпритульними собаками і котами та поширення сказу… ...
Мудрість та відвага: в Хустській ТГ проходить Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура)
Участь у І територіальному відбірковому етапі беруть рої середньої та старшої вікової групи з різних куточків Хустської міської територіальної громади. Мета гри – плекання нової генерації українців, захисників держави. Ця гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. “Джура” – це про команду, змагання та дружбу.… ...