Грантовий конкурс «Молодь ТУТ: створи громаду молодіжних перспектив»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/avatarka-20.jpg)
В рамках 5-річної програми «Мріємо та діємо» реалізується проєкт «Молодь ТуТ: cтвори громаду молодіжних перспектив». Його мета полягає у створенні сприятливого середовища для розвитку, навчання та самореалізації молоді в громадах шляхом розширення їх економічних можливостей, розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування рівності, толерантності та інклюзивності, а також сприяння впровадженню стійких і системних змін в молодіжній політиці у громадах у співпраці з відповідними органами місцевої влади, громадським та приватним секторами та, безпосередньо, молоддю громади.
Участь у проєкті передбачає:
– розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри;
– організацію серії програм та заходів з метою поглиблення знань молоді з підприємництва, здобуття знань щодо можливостей у отриманні фінансування для розвитку бізнесу, а також необхідних навичок для реалізації власних ідей. В рамках окремої менторської програми молоді підприємці громади отримають консультації з оптимізації бізнес процесів;
– підвищення громадянської активності молоді;
– посилення потенціалу молоді бути рушійною силою українського плюралізму та розбудови;
– створення та підтримка молодіжних просторів;
– створення сталих, безпечних та інклюзивних центрів 21-го століття, де надаватимуть якісні послуги для молоді, а також підтримка та розвиток вже існуючих просторів у громадах. Команди молодіжних просторів отримають знання та навички, що забезпечать їх стійку та системну роботу, отримають менторську та грантову підтримку.
Кінцевий термін подачі заявок: 9 березня 2022 року.
Деталі про проєкт за посиланням: https://cutt.ly/hPcK1Vm .
Управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Опубліковано: 22.02.2022 942 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)