Футболісти ФК «Оболонь» втішили своїх вболівальників
Минулої неділі на міському стадіоні «Карпати» урочисто відкривали ігри Вищої ліги Чемпіонату Закарпаття з футболу. Команда міста – ФК «Оболонь», яка три роки грала у першій лізі, у цьому році виборола право виступати у вищій. Цього дня зустрілися на полі з футболістами ФК «Карпати» з Воловця та отримали перемогу над суперниками з рахунком 3:0 – дорослі та 4:0 – юнаки. Та передувало іграм урочисте відкриття змагань. Міський голова Володимир Кащук та президент клубу ФК «Оболонь» Йосип Браєр привітали футболістів. Лунали пісенні вітання на адресу футболістів і від вихованців школи мистецтв Кароліни Борис та Діани Фекете.
Цей матч футбольні експерти відносили до одного з цікавих. Так воно й сталося. Господарі поля вийшли грати проти волівчан на перемогу. Футбольні команди по черзі створювали біля воріт суперників небезпечні ситуації, які увінчалися успіхом. Команда юнаків «Оболонь» обіграла суперників з рахунком 4:0, команда дорослих отримала перемогу 3:0.
У дорослих відзначилися двома голами Віталій Міллер та влучним ударом – Ярослав Гелеван.
Опубліковано: 30.04.2013 5043 Переглядів
Також може бути цікавим
«Вітрина-1201»: Пенсійний фонд інформує про надання житлових субсидій та пільг
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
Пенсійний фонд України продовжує працювати над удосконаленням системи надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Першим кроком стала автоматизація процесу їхнього призначення. У зв’язку з цим до 1 січня 2023 року управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг необхідно було зареєструватися в електронному кабінеті на офіційному вебпорталі Пенсійного фонду України… ...
Відео з відкриття Алеї пам’яті Героїв у місті Хуст
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
...
З Днем державності України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Сьогодні, 15 липня, Україна відзначає День української Державності. 3 цієї нагоди в Хустському міському парку біля памʼятника Янголу-революціонеру відбулися урочисті заходи. Участь у них взяло керівництво Хустської міської ради та району, громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів помʼянули тих, хто за понад тисячолітню історію боровся за українську державність і поклав за неї своє життя. Далі… ...
У Хусті відкрили Алею пам’яті Героїв
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
Символічним та водночас скорботним став недільний день урочистого відкриття Алеї пам’яті Героїв – земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько – українській війні. 14 липня Хустська територіальна громада, керівництво міста й району, військовослужбовці, ветерани, священнослужителі, рідні та близькі полеглих воїнів, представники установ і організацій, депутати, старости, жителі та гості зібрались тут, аби… ...
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада відзначає 102 річницю від дня створення
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
12 липня 1922 року вважають офіційною датою заснування 128-ї бригади. За роки існування завдяки подвигам, відвазі й хоробрості бійців бригада стала справді легендарною.Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя у бою з ворогом.Низький уклін та шана військовослужбовцям, які сьогодні стоять на варті нашої безпеки, суверенітету та незалежності держави.Закарпаття пишається!Слава Україні!Героям слава! ...
АНОНС: 14 липня відбудеться відкриття Алеї пам’яті Героїв
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)
Шановні жителі Хустської територіальної громади! У неділю, 14 липня 2024 року, о 14:00 годині у центрі міста Хуст (від пішохідної зони, що починається від римо-католицького костелу Святої Анни) відбудеться урочисте відкриття Алеї памʼяті Героїв. Запрошуємо вас вшанувати памʼять захисників, які поклали життя за нашу свободу, за волю та незалежність України в російсько-українській війні. Це місце –… ...