Ерудити змагались до міжнародного дня студента
11 листопада 2015 року в залі Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з нагоди відзначення міжнародного дня студента, відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, в якому змагалися команди: «Інь-Янь» Медичного коледжу «Монада», «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Едельвейс» і «Еліт» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Будівельники» Хустського професійного ліцею та «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу.
В журі працювали: старший викладач Карпатського інституту підприємництва Надія Волощук, викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг Оксана Часіна, викладач Закарпатського базового державного медичного коледжу Ростислав Єгоров та начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк.
В ході гри студенти відповідали на запитання ведучого гри Валерія Ігнатко, вгадували що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси.
У результаті інтелектуального турніру І місце виборола команда «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг (8,85 балів), ІІ місце в команди «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу (6,6 балів) і на ІІІ сходинці (6,45 балів) «Будівельники» Хустського професійного ліцею.
Переможців нагороджено грамотами міської ради.
Начальник управління культури, молоді і спорту
Володимир Власюк
Опубліковано: 17.11.2015 4037 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)