Дострокове припинення повноважень міського голови: сесійне рішення депутатів (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_1051-300x200.jpg)
У вівторок, 27 лютого, відбулася позачергова сесія Хустської міської ради VIII скликання, на якій 33 депутатів із присутніх 34-х шляхом таємного голосування висловили недовіру та достроково припинили повноваження Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича.
Враховуючи звернення депутатів Хустської міської ради VIII скликання за вхідним номером 377/02-12 від 12.02.2024 року щодо скликання позачергової сесії Хустської міської ради з розгляду питання: «Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича», керуючись статтями 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Хустської міської ради, учора, 26 лютого, міський голова видав розпорядження про скликання позачергового засідання сесії. Відтак сьогодні, 27 лютого, воно і відбулося.
Традиційно сесію відкрили позивні Гімну та хвилина мовчання за загиблими захисниками, опісля слово взяв міський голова. Він у першу чергу подякував кожному за співпрацю, адже, не дивлячись на численні проблеми та війну в країні, всі разом продовжували забезпечувати життєдіяльність громади. Таємне ж голосування депутатів відбулося вже без його участі, а також сесійну залу до процедури покинув й депутат міської ради Валерій Лунченко.
Після того, як обранці проявили волевиявлення кожен на своєму бюлетені у спеціально облаштованій кабінці для голосування, лічильна комісія на чолі з її головою Віктором Сабадошем озвучила результати. Так, 33 депутатів із присутніх 34-х висловили недовіру та достроково припинили повноваження Хустського міського голови спершу таємно, а потім і поіменним відкритим голосуванням таке рішення підтримали.
Відтак виконувати обов’язки міського голови буде секретар ради Василь Губаль.
Власне, сесійно Хустська міська рада прийняла два рішення:
Про висловлення недовіри Хустському міському голові Кащуку Володимиру Павловичу
Про виконання обов’язків міського голови
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)