Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!
Із щирою вдячністю вітаю вас із 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
9 травня – це день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках билися проти ворога, день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни, і день скорботи та печалі, коли болить серце при згадці про ціну, яку Україна заплатила за Перемогу.
Мільйони загиблих, зламані людські долі, розбиті сім’ї та невимовне горе…
З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Великої Вітчизняної війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг. 9 травня — День Великої Перемоги — ніколи на стане звичайним днем. Ми завжди будемо вдячні вам за чисте небо над Україною, за нашу можливість народжувати і виховувати дітей у мирі та любові.
У цей день ми вклоняємося і працівникам тилу — ваш подвиг не менш важливий. Ви допомагали бійцям, годували, лікували їх, працювали на півзруйнованих фабриках і заводах. Вітаємо зі святом Перемоги і дітей війни, які стали свідками жахливих кровопролитних подій, а у післявоєнні роки відбудовували зруйновану країну.
Дякуємо вам за нашу свободу, за те, що дарували і захистили наші життя. За те, що відродили з попелища війни нашу Батьківщину. Ми пам’ятаємо кожного, хто боронив нашу землю.
Із Днем Перемоги, дорогі краяни! Здоров’я, добра й благополуччя вам і вашим родинам, дорогі ветерани!
З повагою та безмежною вдячністю
Хустський міський голова Володимир Кащук.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)