Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/o_1dbl00ppg1s7f1hn21s761g2f1m81c3-150x150-1.png)
Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий час канікул. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком наступного етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя, бажаю, щоб цей шлях був щасливий, багатий на гарні події і здобутки.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
З повагою
міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 31.05.2019 4065 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)