До відома суб’єктів господарювання в місті Хуст!!!
Виконавчий комітет Хустської міської ради інформує про щорічний конкурс-виставку з визначення кращого вітчизняного товару року, що проводиться відповідно до Розпорядження Президента України «Про Всеукраїнський конкурс-виставку «Кращий вітчизняний товар року», 19 грудня 2014 року в Національному комплексі «Експоцентр України» за участю Всеукраїнського молодіжного об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива» відбудуться урочисті заходи.
Конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» є загальнодержавним виставковим заходом, у рамках якого можуть презентуватися всі області України, а виробники з різних територіальних одиниць мають змогу продемонструвати свої найкращі товари, що випускалися останніми роками, та отримати нагороду за кращий вітчизняний товар.
Переможці та учасники отримають дипломи і медалі під час урочистої церемонії.
Заявки стосовно участі приймаються до 5 грудня 2014 року за електронною адресою: agro@expocenter.com.ua та за телефоном (044) 596-91-11 (контактна особа – Тахтай Олександр).
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)