До уваги жителів та гостей Хустської територіальної громади, а також всіх, хто шанує творчість Василя Кузана!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/avatarka-29-300x240.jpg)
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради повідомляє: 25 серпня 2022 року у читальній залі Хустської публічної бібліотеки відбудеться презентація творчості Василя Кузана.
Початок о 12.00 год. к.ч.
Нагадаємо, що Василь Васильович Кузан — український поет, журналіст, член Національної спілки письменників України. Закінчив математичний факультет Ужгородського державного університету. Працював вчителем у школі, начальником відділу культури Іршавської райдержадміністрації, проректором вищого економічного коледжу, журналістом, менеджером, вільним письменником.
Сьогодні він є автором понад сотні текстів пісень, які виконують Народні артисти України, серед яких: Валентина Степова, Іван Попович, Степан Гіга, Петро Матій, Микола Свидюк, Ярослав Музика та інші.
Василь Кузан є також експертом Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», членом редколегії видавництва «Український пріоритет», академіком Міжнародної академії літератури і мистецтва, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, премій імені Ф. Потушняка, Юрія Яновського, Ярослава Дорошенка, Пантелеймона Куліша.
Опубліковано: 18.08.2022 804 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)