Хустська міська рада

До Дня закоханих студентська молодь міста Хуст позмагалася в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

Задля розвитку ерудиції, кмітливості підростаючого покоління та напередодні Дня закоханих, 13 лютого у залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбулася міська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста.

Заявки для участі у боротьбі за перемогу подали 8 команд навчальних закладів міста: «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-Ведмедики» та «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Кіповці» та «Stars» Карпатського інституту підприємництва, «Патріот» Хустського професійного ліцею та «ХУСТЕК» Хустського технічного коледжу ТСО України.

Захід проводився з метою надання студентській молоді можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей та залучення їх до традицій змістовного і корисного дозвілля.

Ведучим гри традиційно виступив Валерій Ігнатко, а обов’язки журі взяли на себе: Вікторія Кочіш, асистент викладача Карпатського інституту підприємництва, Мар’яна Лукашенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Хустського професійного ліцею сфери послуг, Ростислав Єгоров, викладач Закарпатського базового державного медичного коледжу та Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

Гра була досить запеклою та складалася з 12 цікавих запитань, відповідаючи на які учасники демонстрували свої знання з різних наук, виявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення. Атмосфера заходу та чітка організація ще більш сприяли інтелектуальній роботі гравців.

Отож, призові місця розділили між собою такі команди: I місце виборола команда «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (7,0 балів), II місце посіла команда «Патріот» Хустського професійного ліцею (6,1 балів), а III місце розподілили між собою команди Карпатського інституту підприємництва «Кіповці» та «Stars» (по 5,0 балів кожна).

Подібні заходи є дуже корисними і просто необхідними для молоді. Адже саме завдяки їм ми бачимо, що сучасна молодь має різносторонній розвиток, її цікавлять не тільки веселощі та розваги, а й науковий та інтелектуальний потенціал.

Команди-переможці отримали грамоти міського голови, незабутні емоції та вкотре довели, що молодь міста – активна, високоерудована і винахідлива!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Опубліковано: 20.02.2020 2873 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Мітинг-реквієм “Залишаємося гідними своїх героїв”: Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
Сьогодні, 20 лютого, перші керівники Хустського краю вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відтак, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників у 2013–2014 рр.., урочисто поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Янголу-революціонеру», що у міському парку відпочинку імені Героїв Майдану. Відповідно до Указу Президента України 20 лютого ми відзначаємо День вшанування подвигу… ...
Відбулася студентська ліга інтелектуальної гри «Вундеркінди»
Учора, 15 лютого, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» була проведена студентська ліга інтелектуальної гри «Вундеркінди» до Дня Святого Валентина серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст. У змаганнях взяли участь 9 команд ерудитів з оригінальними назвами та слоганами: «Stars» Карпатського інституту підприємництва, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Медики-Ведмедики» і… ...
Розпочато прийом документів на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти з 1 лютого 2024 року розпочало прийом документів на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році. Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені. Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах у розмірі… ...
Гранти та програми для українців від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури та медіа: Креативна Європа: пан’європейські культурні об’єднання. Дедлайн — 31 січня Опитування про стан культури та креативної економіки в Україні. Дедлайн — 31 січня Конкурс волонтерів для написання новин, редагування і роботи з соцмережамидо Читомо. Перекладацька стипендіяімені Пауля Целана. Дедлайн — 4 лютого Стипендії для журналістівна навчання в Оксфорді та створення власних проєктів. Дедлайн… ...
Гранти та програми для українців від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури та медіа: Stories of Resilience: письменницько-дослідницький проєкт для журналістів та письменників. Дедлайн — 31 січня Конкурс для митців на участь у програмі мистецьких резиденцій у Єгипті. Дедлайн — 31 січня Перекладацька стипендія імені Пауля Целана. Дедлайн — 4 лютого ZMINA.Rebuilding: гранти на проєкти з відновлення України. Дедлайн —… ...
У Хусті відбулося урочисте зібрання до Дня Соборності України та 78-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України «Наша єдність – наша зброя»
Сьогодні, 22-го січня, ми відзначаємо День Соборності України та 78-му річницю утворення Закарпатської області у складі України. Відтак відбулося урочисте зібрання, присвячене цим святковим датам, під назвою «Наша єдність – наша зброя».  Щороку 22 січня відзначається День Соборності України –в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося… ...