Для хустських школярів проведено День відкритих дверей центру зайнятості
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/1-6-1-300x225.jpg)
Вибір професії – велика відповідальність, яка полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним іти. У кожного є свої особисті вимоги до майбутньої професії, але разом із схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потребу ринку праці.
З початку року фахівці з профорієнтаціі Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, за участі представників Хустського професійного ліцею (керівник Роман І.М.) та Хустського місцевого центру вторинної безоплатної правової допомоги (керівник Богдан А.А.), продовжують роботу з учнівською молоддю, щоб допомогти зорієнтуватися у сучасному світі професій. Так, 28 січня 2020 року, Хустська міськрайонна філія приймала майбутніх школярів-випускників.
Школярі з цікавістю знайомилися із інформаційними матеріалами про професії, слухали про важливість вибору майбутньої професії, активно приймали участь у профорієнтаційних вправах, «приміряли професії» та ділилися враженнями від отриманих результатів.
Фахівець з профорієнтації Хустської філії провів з учнями екскурсію центром зайнятості, під час якої вони детально ознайомились з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями, продемонстровано також барометр професій, ознайомлено з можливістю проходження онлайн-тестування на Платформі «Моя професія: консультаційна мережа».
У заході взяло участь 22 учнів 9 класу Хустської загальноосвітньої школи № 4.
Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості
Опубліковано: 29.01.2020 898 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_0966-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_0574-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/avatarka-46.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0820-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221008_111354-300x225.jpg)