День працівника природно-заповідної справи
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/unnamed-8-300x168.jpg)
Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи.
Їх день запроваджений Указом Президента України № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи» від 18 серпня 2009 року за ініціативою Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
Як передумови запровадження цього дня як професійного свята, президентський Указ відзначає вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.
Тож, шановні працівники установ природно-заповідного фонду краю, прийміть найщирі вітання!
Власне, справа, якій ви присвятили життя, це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.
Природа нашою краю невід’ємно пов’язана з мальовничими куточками країни, які відновлюють людину, даючи їй більше сил та натхнення. Адже вона є домівкою для тисяч рослин і тварин.
У цей святковий день бажаю натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!
З найкращими побажаннями Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 07.07.2020 1417 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)