День Гідності та Свободи
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/svobodaigidnist-big-300x200-1.jpg)
Свято, яке в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). З цієї нагоди Хустський міський голова Володимир Кащук надсилає привітання хустянам.
Шановні жителі м. Хуст!
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який докорінно змінив життя сучасного українського народу, їх свідомість та взагалі й хід історії. Адже сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження української нації та держави. Це підтвердження того, що події на Майдані об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
Cьогодні я віддаю шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонструють усьому світу свою здатність захищати, оберігати життя мирних громадян і допомагати тим, які таки потерпають від свавілля терористів. Власне, патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Тож, бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми, як єдиний великий народ, зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України!
Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших, хустяни, домівках. Бажаю вам всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!
Слава українському народу!
Слава Україні!
З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 21.11.2019 5958 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)