День автомобіліста і дорожника
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/doroha-300x240-1.jpg)
Шановні автомобілісти та дорожники!
Вітаю вас з професійним святом, яке за традицією, відзначаємо в останню неділю жовтня.
Власне, сучасне життя не можливо уявити без автомобільного транспорту, він є найважливішою системою життєзабезпечення суспільства. Тому господарська діяльність та побут кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників, залежить безпека усіх учасників руху та, звісно, й самих перевезень.
Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Тож, вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті – тих, чиє життя пов’язане з дорогою.
Щиро бажаю всім вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть до успіху!
З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 25.10.2019 5607 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)