Делегація з Хуста відвідала Словаччину у рамках впровадження спільного проєкту
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82696731_2852279484824686_5474804166649970688_o-300x145.jpg)
Протягом 22-23 січня 2020 року у м.Сніна (Словацька Республіка) пройшла Стартова Конференція з реалізації проєкту Програми Транскордонного Співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 «Відновлення історичних пам’яток Сніна-Хуст», у якій взяли участь представники міської влади Сніни та Хуста. Під час конференції було представлено сучасний стан пам’яток обох регіонів, а саме так званого «Малого Маєтку» у Сніні та «Руїн Хустського Замку» у Хусті, а також заплановану проєктну діяльність. Дана конференція є першим з цілої низки заходів проєкту, спрямованих на збереження і популяризацію історико-культурної спадщини та покращення туристичної привабливості прикордонних регіонів обох країн.
Відділ інноваційних впроваджень,
інвестицій та сталого розвитку міста
Управління економіки
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)