Хустська міська рада

Дайджест свіжих можливостей від ЄС

Відкриті конкурси від House of Europe: 

Для соціальних підприємців. Онлайн-лабораторія з експертами з ЄС, Великої Британії та України. Дедлайн – 17 жовтня.

Для молодих лідерів з усієї України. Active Citizens Camp online: ненасильницький підхід до порозуміння та партнерства. Дедлайн – 25 жовтня.

Для українських видавництв. Гранти на переклад до 4 000 євро. Дедлайн – 26 жовтня.

Для видавництв з ЄС та Великої Британії. Гранти на переклад до 4 000 євро. Дедлайн – 26 жовтня.

Для професіоналів зі сфери культури. Академія культурного лідера: онлайнова нетворкінгова навчальна подорож до Баден-Вюртембергу (Німеччина). Дедлайн – 21 жовтня.

Для креативних підприємців. Міжнародна навчальна програма Creative Enterprise Ukraine. Дедлайн – 1 листопада.

Для громадських організацій зі сфери культури. Інфраструктурні гранти від 5 000 до 10 000 євро. Дедлайн – 2 листопада.

Для культурних та креативних організацій з України, ЄС та Великої Британії.

Гранти міжнародної співпраці до 50 000 євро. Дедлайн – 2 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері медицини та охорони здоров’я. Дедлайн – 10 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері культури та креативних індустрій. Дедлайн – 10 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері соціального підприємництва. Дедлайн – 10 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері роботи з молоддю. Дедлайн – 10 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері освіти. Дедлайн – 10 листопада.

-Гранти на персональні проєкти у сфері медіа. Дедлайн – 10 листопада.

Події House of Europe:

Active Citizens Camp: ненасильницький підхід до порозуміння та партнерства, 19 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook.

Гранти на переклад House of Europe, 20 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook.

Інфраструктурні гранти House of Europe, 26 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook.

Гранти міжнародної співпраці House of Europe, 27 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook.

Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій:  

Презентація платформи дивних послуг Service за підтримки Goethe-Institut. Відбудеться – 17 жовтня, 14:00-18:00.

Для тандемів культурних організацій. Гранти до 75 000 фунтів на українсько-британські культурні проєкти. Дедлайн – 5 листопада.

Для митців, які бажають розробити дослідницький та креативний проєкт у Парижі. Резиденція Cité internationale des arts. Дедлайн – 15 листопада.

Для компаній-виробників аудіовізуальної продукції. Конкурс «Креативної Європи» «Європейський спільний девелопмент». Дедлайн – 17 листопада.

Можливості та програми ЄС у сфері освіти: 

Для університетів. Віртуальна виставка проєктів Еразмус+CBHE. Відбудеться — 26-27 жовтня.

Для документалістів. Можливість презентувати свій документальний проєкт на East Doc Platform — найбільшій платформі копродукції, фінансування та дистрибуції для документального кіно з Центральної та Східної Європи. Дедлайн – 19 листопада.

Можливості та програми ЄС в інших сферах: 

Онлайн-презентація «Оплачуване стажування в інституціях ЄС для української молоді». Реєстрація до 20 жовтня.

Для держслужбовців до 40 років. Стажування High Level Experts Programme в Німеччині. Дедлайн – 30 листопада.

«День кар’єри ЄС»: Полтава. Відбудеться – 20 жовтня.

 

Управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Опубліковано: 19.10.2021 596 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Мітинг-реквієм “Залишаємося гідними своїх героїв”: Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
Сьогодні, 20 лютого, перші керівники Хустського краю вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відтак, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників у 2013–2014 рр.., урочисто поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Янголу-революціонеру», що у міському парку відпочинку імені Героїв Майдану. Відповідно до Указу Президента України 20 лютого ми відзначаємо День вшанування подвигу… ...
Відбулася студентська ліга інтелектуальної гри «Вундеркінди»
Учора, 15 лютого, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» була проведена студентська ліга інтелектуальної гри «Вундеркінди» до Дня Святого Валентина серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст. У змаганнях взяли участь 9 команд ерудитів з оригінальними назвами та слоганами: «Stars» Карпатського інституту підприємництва, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Медики-Ведмедики» і… ...
Розпочато прийом документів на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти з 1 лютого 2024 року розпочало прийом документів на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році. Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені. Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах у розмірі… ...
Гранти та програми для українців від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури та медіа: Креативна Європа: пан’європейські культурні об’єднання. Дедлайн — 31 січня Опитування про стан культури та креативної економіки в Україні. Дедлайн — 31 січня Конкурс волонтерів для написання новин, редагування і роботи з соцмережамидо Читомо. Перекладацька стипендіяімені Пауля Целана. Дедлайн — 4 лютого Стипендії для журналістівна навчання в Оксфорді та створення власних проєктів. Дедлайн… ...
Гранти та програми для українців від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури та медіа: Stories of Resilience: письменницько-дослідницький проєкт для журналістів та письменників. Дедлайн — 31 січня Конкурс для митців на участь у програмі мистецьких резиденцій у Єгипті. Дедлайн — 31 січня Перекладацька стипендія імені Пауля Целана. Дедлайн — 4 лютого ZMINA.Rebuilding: гранти на проєкти з відновлення України. Дедлайн —… ...
У Хусті відбулося урочисте зібрання до Дня Соборності України та 78-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України «Наша єдність – наша зброя»
Сьогодні, 22-го січня, ми відзначаємо День Соборності України та 78-му річницю утворення Закарпатської області у складі України. Відтак відбулося урочисте зібрання, присвячене цим святковим датам, під назвою «Наша єдність – наша зброя».  Щороку 22 січня відзначається День Соборності України –в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося… ...