Хустська міська рада

Дайджест свіжих можливостей від ЄС

Відкриті конкурси від House of Europe:                                                                     

Для лікарів та медсестер неонатологічних відділень. Онлайн-лабораторія, присвячена побудові дружніх стосунків всередині колективу та з батьками пацієнтів. Дедлайн – 14 жовтня.

Для молодих лідерів з усієї України. Active Citizens Camp online: ненасильницький підхід до порозуміння та партнерства. Дедлайн – 25 жовтня.

Для соціальних підприємців. Онлайн-лабораторія з експертами з ЄС, Великої Британії та України. Дедлайн – 25 жовтня.

Для українських видавництв. Гранти на переклад до 4 000 євро. Дедлайн – 26 жовтня.

Для видавництв з ЄС та Великої Британії. Гранти на переклад до 4 000 євро. Дедлайн – 26 жовтня.

Для професіоналів зі сфери культури. Академія культурного лідера: онлайнова нетворкінгова навчальна подорож до Баден-Вюртембергу (Німеччина). Дедлайн – 21 жовтня.

Для креативних підприємців. Міжнародна навчальна програма Creative Enterprise Ukraine. Дедлайн – 1 листопада.

Для громадських організацій зі сфери культури. Інфраструктурні гранти від 5 000 до 10 000 євро. Дедлайн – 2 листопада.

Для культурних та креативних організацій з України, ЄС та Великої Британії. Гранти міжнародної співпраці до 50 000 євро. Дедлайн – 2 листопада.

Пошук партнерів:

Шукаємо комунікаційну агенцію. Дедлайн – 13 жовтня

Події House of Europe:

Інфраструктурні гранти House of Europe, 12 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook

Гранти міжнародної співпраці House of Europe, 13 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook

Гранти на переклад House of Europe, 20 жовтня, 16:00, онлайн-трансляція на Facebook

Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій:  

Для культурних менеджерів. SEVDI podcast&blog – проєкт про культурний менеджмент та якісний фідбек (за підтримки House of Europe)

Для професіоналів та організацій зі сфери культури та креативних індустрій. Вебінар «Посилення та захист креативності через інтелектуальне право» від «Європейського інституту Інновацій та Технологій». Відбудеться – 12 жовтня.

Для митців, що створюють об’єкти в просторі. Конкурс проєктів, що будуть втілені під час Horizons «Arts-Nature» en Sancy (Франція). Дедлайн – 26 листопада.

Можливості та програми ЄС у сфері освіти: 

-Для студентів. Онлайн-ярмарок Study UK. Відбудеться з 11 жовтня по 3 листопада.

Для школярів та студентів. Time to Move – серія онлайн та фізичних подій про можливості навчання в Європі. Відбуватимуться – до 31 жовтня.

Для активних студентів. Стипендія GFPS на семестр навчання в одному з університетів Німеччини. Дедлайн – 31 жовтня.

Можливості та програми ЄС в інших сферах: 

Для молодих лідерів. Оплачуване стажування від Британської Ради в молодіжному центрі або органі місцевого самоврядування вашого міста чи села. Дедлайн – 15 листопада.

Для активної молоді 16-26 років. Young European Ambassadors – можливість стати послом ЄС серед однолітків. Дедлайн – 25 жовтня.

-Для активної молоді 15-20 років з 20 громад України. Конкурс на участь в проєкті «Зміни для тебе» #Changes4U. Дедлайн – 10 жовтня.

Для представників муніципалітетів, науковців, урбаністів, активістів. Європейський Тиждень Регіонів та Міст. Відбудеться — 11-14 жовтня.

Для підприємців зі Львівської та Чернівецької областей. Гранти до 10 000 євро від Франкфуртського зоологічного товариства на впровадження дружніх до довкілля бізнес ідей. Дедлайн – 25 жовтня.

 

Управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Опубліковано: 18.10.2021 301 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

В яких випадках подається уточнююча одноразова (спеціальна) добровільна декларація?
Відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає перевірці у спеціальному порядку. Уточнююча Декларація подається декларантом: у разі виявлення контролюючим органом, за результатами камеральної перевірки арифметичних… ...
З Днем Збройних Сил України!
Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн! Щиросердно вітаю з Днем Збройних Сил України! Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців. Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах… ...
Привітання міського голови з Міжнародним днем волонтера
5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюють своєю діяльністю різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті… ...
У середмісті Хуста встановлюють новорічний атрибут
Сьогодні, 3 грудня, у Хусті встановили головну ялинку Хустської міської територіальної громади. Далі комунальники прикрашатимуть її і вже за доброю традицією, попри карантин, запалять вогні на ній до Дня Святого Миколая. Майже 15-тиметрова лісова красуня – зелена, пишна, гарна, і знову ж таки за усіма критеріями краща за свою попередницю. Однак цьогорічна теж місцева, як… ...
ІІ засідання ІІ сесії Хустської міської ради VІІІ скликання скликало 33 депутатів (ФОТО/ВІДЕО)
Повноважну сесію сьогодні, 3 грудня, відкрив міський голова Володимир Кащук, зачитавши депутатські звернення, які потребують негайного реагування. Після чого сесійно внесено зміни до порядку денного. Так, понад вісім десятків питань доповнили ще 8 додаткових, яких саме – озвучив секретар міської ради Василь Губаль. Однак особливої уваги потребувало ще одне, що стосувалося кричущої проблеми села Липча.… ...
Інформація для осіб з інвалідністю
Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут” є навчальним закладом фахової перед- вищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями „Облік і оподаткування”, „Економіка”, „Економічна кібернетика”, „Комп’ютерні науки”, „Фінанси, банківська справа та страхування”, „Соціальна робота”, та   „Психологія” на основі базової… ...