Хустська міська рада

Чергове засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, у перший день осені (ФОТО)

39 питань роглянули члени виконкому Хустської міської ради на черговому засіданні сьогодні, 1 вересня. Передувала цьому хвилина мовчання, яку керівники громади проголосили у зв’язку з черговою втратою у війні. 

Традиційно стартували із бюджетних питань. Так, внесли зміни до ряду місцевих програм, зокрема Програми підтримки соціально-незахищених верств населення Хустської міської територіальної громади на 2020-2022 роки; Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Хустська центральна лікарня імені  Віцинського Остапа Петровича» Хустської міської ради на 2021-2023 роки; Програми благоустрою території Хустської міської територіальної громади на 2020-2022 роки; Програми «Питна Вода України» на 2022-2024 роки Хустської міської територіальної громади; Програми розвитку фізичної культури i спорту у Хустській територіальній громаді на 2020-2022 роки; Комплексної програми Профілактики злочинності на території Хустської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам Хустської міської територіальної  громади на 2021 – 2023 роки; Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності  Хустської міської територіальної громади на 2020-2022 рр.. Відтак внесли зміни до бюджету Хустської міської територіальної громади на поточний 2022-й рік. 

Опісля розглянули земельні та майнові питання. Так, йшлося про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду, намір передачі майна в оренду та затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Хустської міської територіальної громади, продовження договору оренди нерухомого майна без проведення аукціону тощо. 

Також виконком прийняв низку рішень по місцевій лікарні. Спершу надав КНП «Хустська центральна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича» дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації за проєктами: капітального ремонту тамтешньої котельні, капремонту теплових пунктів та системи гарячого водопостачання та реконструкції теплової мережі. Після чого надав й дозволи на проведення ремонтних робіт.  

Крім того, присутні своїм рішенням створили архітектурно – містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Хустської міської ради, затвердити її склад та Положення.

Далі –  відкрили додаткові штатні одиниці у окремих закладах освіти Хустської ТГ та відновили освітній процес у закладах дошкільної освіти/структурних підрозділах ЗЗСО Хустської міської територіальної громади та внесли зміни в оплаті праці персоналу.

Після архітектурних та освітніх питань члени виконавчого комітету ради перейшли до соціальних.  Так, затвердили новий склад Комісії з питань захисту прав дитини, визначили місце проживання малолітньої дитини, встановили опіку над дитиною, позбавленої батьківського піклування та дитиною-сиротою, надали матеріальну допомогу родинам полеглих на війні, хворим та старожилам. А також під час засідання надано мешканцям Хустської територіальної громади статусу громадянина, який постійно проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, затверджено протокол комісії по розгляду питання щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг та висновків опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування). Насамкінець, мова йшла про присвоєння поштової адреси, призначення помічника дієздатній особі, надання дозволу Зняцівському малому підприємству-центру культури і дозвілля «Експеримент» на проведення розважальних заходів для дітей – атракціонів «Луна-парк» на території Копашнівського старостинського округу тощо. 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 01.09.2022 1374 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Підготовка до першого зимового благодійного забігу “Зігрій Героя” у Хусті триває: У Хустській міській раді відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення заходу (ФОТО)
Після успішного проведення благодійного забігу “Зігрій Героя” в Іршаві та усвідомлюючи потребу в підтримці наших захисників на передовій особливо взимку, за словами організаторів ГО “Ir-Run club” добра ініціатива матиме продовження вже незабаром у столиці Карпатської України м. Хуст. Відтак за кілька днів у неділю, 5 лютого, о 12:00 год. к.ч. запрошуємо усіх охочих на благодійний… ...
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує про необхідність передачі показів приладів обліку
Побутовим споживачам слід повідомляти дані приладів обліку електроенергії у період протягом двох останніх календарних днів місяця або протягом трьох перших календарних днів наступного місяця. Відповідно до п. 8.6.3. глави 8.6. розділу VIII ККОЕЕ (із змінами, внесеними постановою НКРЕКП від 20.03.2020 р. за № 716), зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за… ...
Гід з державних послуг: Як швидко отримати митні послуги
Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни. Якщо ви підприємець і потребуєте одного із сервісів Держмитслужби — скористайтесь Гідом з держпослуг. Авторизація АЕО https://curly.click/r/52c6 Зупинення дії авторизації АЕО… ...
Можливості від ЄС для тих, хто працює у сфері культури:
Гранти на переклад та розповсюдження італійської літератури. Дедлайн — 30 січня Креативна Європа: європейські кінофестивалі. Дедлайн — 9 березня Для перекладачів норвезької літератури. Участь у Норвезькому літературному фестивалі. Дедлайн — 7 лютого EXTER: мистецькі резиденції у Франкфурті. Дедлайн — 19 лютого Гранти на підтримку досліджень історико-культурної спадщини. Дедлайн — 28 лютого Навчальний курс з менеджменту світової спадщини People Nature Culture. Відбудеться з 13 по 23… ...
Понад трьох десятків проєктів рішень розглянули сьогодні члени виконавчого комітету Хустської міської ради на першому у 2023 році засіданні (ФОТО)
Так, відкрили засідання бюджетні та майнові питання. Зокрема затверджено внесення змін до освітньої субвенції на 2023 рік, затверджено висновок про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду. Після чого говорили Про створення аварійної бригади для реагування на можливі надзвичайні ситуації під час пропуску льодоходу, повені та дощових… ...
У січні закарпатцям надійшли квитанції зі зміненими сумами за розподіл газу, але сам тариф залишився незмінним
У січні поточного року споживачі газу по всій Україні отримали нові платіжки за розподіл (доставку) газу. Газовики заспокоюють: тариф на розподіл газу у новому році не змінився і становить 2,38 грн з ПДВ. Саме таким був тариф і у 2022 році. При цьому суми в платіжках залежать від споживання впродовж минулого газового року. Цей період… ...