Більше півмільйона гривень отримав Хуст від продажу об`єкта комунальної власності.
У місті над Тисою продано ще один комунальний об’єкт з аукціону. Управління з питань майна комунальної власності Хустського міськвиконкому продовжує практику продажу майна конкурентними способами. Так, 12 червня відбувся аукціон з продажу майна комунальної власності. З молотка продали вбудоване приміщення (магазин «М`ясо») по вул.Б.Хмельницького,7 загальною площею66,0 м.кв. Участь в аукціоні взяло двоє учасників, що дало можливість продати об`єкт дорожче. Стартова ціна лоту становила 466,260 тисяч гривень, в тому числі ПДВ – 77,710 тис. грн.
Переможець аукціону за придбане приміщення заплатив 512,886 тисяч гривень з урахуванням ПДВ, що на 46 тис гривень перевищує початкову ціну продажу.
До слова, усі виручені кошти будуть спрямовані на капітальні видатки згідно з потребами міста.
Фотогалерея:
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)