“Актуальне інтерв’ю”: Василь Губаль у гостях телеканалу “М-студіо” (АНОНС)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1121-300x200.jpg)
Сьогодні, 8 квітня, на телеканалі “М-студіо” вийде в ефір програма “Актуальне інтерв’ю” з секретарем Хустської міської ради Василем Губалем.
Власне, про пріоритети Хустської МТГ – 2021, питання інфрастуктури: ремонт доріг, питання освіти: робота закладів під час карантину, питання медицини: лікарня, реконструкція її приймального відділення у рамках “Великого будівництва” та інше, що стосується життєдієльності вже об’єднаної громади – у телепрограмі вже сьогоднішього вечора з повтором наступного дня.
Ведуча Каріна Риган поспілкувалася з секретарем ради на основні теми сьогодення. Василь Губаль у свою чергу не залишив жодне без відповіді, вітак ефір обіцяє бути цікавим та змістовним, і головне – актуальним.
Шановна громадо, телепрограма “Актуальне інтерв’ю” транслюватиметься на “М-студіо” тричі:
– четвер, 8 квітня, о 19:35 год. к.ч.;
– п’ятниця, 9 квітня, о 07:10 та 12:40 год. к.ч..
Оберіть зручний для вас час і приємного перегляду!
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)