Хустська міська рада

40 проєктів рішень винесено на розгляд виконкому Хустської міської ради (ФОТО)

Чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради відбулося сьогодні, 4 серпня. Загалом членами виконкому розглянуто понад чотирьох десятків питань, по яких прийняті відповідні рішення.

Спершу з десяток питань стосувалися бюджету,  відтак внесено чимало додаткових змін як у попередньо прийняті рішення, так і в окремі програми. Серед них – Програма матеріально – технічного забезпечення Хустського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  на 2021 – 2025 роки; Програма інформаційного та матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації для соціального обслуговування населення Хустської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Хустська центральна лікарня  імені  Віцинського Остапа Петровича» Хустської міської ради на 2021-2023 роки; Програма благоустрою території Хустської міської територіальної громади  на 2020-2022 роки; Програма надання фінансової підтримки комунальним підприємствам Хустської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки; Програма розвитку фізичної культури i спорту у Хустській територіальній громаді на 2020-2022 роки; Програма проведення масових заходів у справах сім’ї, дітей та молоді, підтримки та оздоровлення (відпочинку) обдарованих учнів ДЮСШ і мистецьких шкіл Хустської міської територіальної громади на 2020-2022 роки. Крім того, затверджені чергові зміни до Програми проведення видовищних заходів у Хустській міській територіальній громаді на 2020-2022 роки тощо. 

Опісля йшлося про інвестиційну програму Хустського ВУВКГ на 2023 рік, яку члени виконкому погодили. До слова, з нею можна ознайомитись за посиланням: https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/0.-Investytsiyna-prohrama-na-2023r.pdf .

Засідання ж продовжилося питаннями, що стосуються освітнього процесу. Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Хустської міської територіальної громади у 2022 році обговорили передусім. Так, згідно з проєктом рішення, вирішено звільнити від оплати за харчування у закладах дошкільної освіти батьків (осіб, які їх замінюють), які належать до таких пільгових категорій:

1.1. Діти із малозабезпечених сімей.
1.2. Діти, що перебувають у санаторних та спеціальних і корекційних (інклюзивних) ЗДО (групах).
1.3. Діти з особливими потребами та діти з інвалідністю.
1.4. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
1.5. Діти загиблих військових та з числа осіб, визначених ст. 10 Закону No 3551.
1.6. Діти в ЗДО, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.
1.7. Діти внутрішньо переміщених осіб та постраждалі внаслідок військових
конфліктів.
1.8. Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Службі у справах дітей; діти, які не належать до вказаних вище категорій, але вкрай потребують безоплатного або пільгового харчування (на підставі рішення органу місцевого самоврядування).

Крім того, звільнять від плати за харчування дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, які зараховані та навчаються у комунальних дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Хустської територіальної громади з 01.06.2022 року, відтак зроблять перерахунок.

Також виконавчий комітет ради вирішив внести зміни до штатних розписів дошкільних навчальних закладів Хустської територіальної громади з 15 серпня 2022 року, а саме: ввести додаткову штатну одиницю в Хустському ДНЗ (ясла-садок) №2 «Сонечко» посаду асистента вихователя (1 ст.) та створити дві інклюзивні групи, а також у Хустському ДНЗ (ясла-садок) №8 «Ялиночка» відкрити одну інклюзивну групу. 

До того ж члени виконкому говорили про відновлення освітнього процесу у закладах освіти/їх структурних підрозділах Хустської міської територіальної громади з 08.08.2022 року та зміни в оплаті праці персоналу. Зокрема з 8 серпня відновлять роботу старших, середніх, молодших вікових груп таких освітніх закладів, що надають послуги з дошкільної освіти:
– дошкільний підрозділ Данилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,
– дошкільних груп Хустського навчально-виховного комплексу №1.

Відтак керівники вищезгаданих закладів освіти повинні забезпечити тимчасове відвідування цих установ вихованцями з числа внутрішньо переміщених та / або евакуйованих осіб. Нагадаємо, зарахування дітей до закладу освіти з числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється за зверненням одного з батьків до управління освіти, релігії та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради на підставі наступних документів: свідоцтва про народження дитини (за наявності); документу, що підтверджує статус дитини з числа внутрішньо переміщених осіб; медичної довідки, виданої відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.


Далі розглянуто низку соціальних питань та кілька питань стосовно архітектури. Щодо останнього, то це – і продовження терміну дії паспорта прив’язки ТС для здійснення підприємницької діяльності на території міста, і встановлення торгових лотків з продажу шкільного приладдя у середмісті, і т.д..  Традиційне надання матеріальної допомоги старожилам, хворим, малозабезпеченим та пораненим й завершило роботу виконкому на сьогодні. За два тижні будуть розглянуті наступні важливі для громади питання й будуть прийняті нові рішення.

 

Пресслужба Хустської міської ради

 

Опубліковано: 04.08.2022 785 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Де в Електронному кабінеті можна переглянути інформацію щодо реквізитів рахунка у системі електронного адміністрування ПДВ?
Згідно з п. 42 прим. 1.2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на… ...
Увага! Тендер:
Електрична енергія Спрощена закупівля UA-2022-08-08-005880-a Очікувана вартість: 133360,58 UAH Технічні характеристики: Вид предмету закупівлі: Товар Опис окремої частини або частин предмета закупівлі 36000 Кіловат-година Електрична енергія Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 90400 м.Хуст вул.900-річчя Хуста,27 Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради та заклади культури . Строк поставки товарів,… ...
Уряд вирішив проблему гарячого водопостачання у серпні 2022 року
Постановою Уряду від 19 липня 2022 року №812 на ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” був покладений обов’язок постачати з 1 серпня 2022 року до 31 березня 2023 року підприємствам комунальної теплоенергетики та бюджетним установам природний газ за ціною, яка діяла у минулому опалювальному сезоні. Разом з тим, для постачання природного газу за вимогами зазначеної постанови, повинні бути дотримані певні… ...
Який алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС?
Для подання Декларації через вебпортал ДПС фізичній особі необхідно: 1. Увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Вхід до приватної частини Електронного кабiнету через офіційний вебпортал ДПС ініціюється користувачем кнопкою «Вхід» у правому кутку верхньої горизонтальної навігаційної панелі. При цьому доступ до приватної частини (особистого… ...
Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО у ФО у разі придбання рухомого та/або нерухомого майна у ЮО?
Відповідно до п.п. «в» п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід з джерелом його походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування)… ...
Місцевим бюджетам буде виділено 14 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах
29 липня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” (щодо фінансування заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час війни та подальшого відновлення)» (законопроєкт №7429). За Законом, у 2022 році передбачено 14 млрд грн на компенсації… ...