27 вересня всі любителі подорожей відзначають День туризму
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/z-dnem-trnpgne-300x169.png)
Шановні працівники туристичної галузі, вітаю вас з Всесвітнім днем туризму!
Для Хустської міської територіальної громади туризм – це важливий напрямок розвитку економіки. Цілющі мінеральні та термальні джерела, величні гори, свіже карпатське повітря, культурно-історична спадщина, смачна закарпатська кухня та багато іншого – все це викликає великий інтерес як для українців, так і іноземних туристів.
Всесвітній день туризму – це свято не тільки працівників туристичної інфраструктури – готелів, підприємств харчування, транспорту, музеїв, розважальних установ, а також всіх туристів і любителів подорожей!
Тож бажаю всім вам здоров’я, успішної реалізації проектів, надійних партнерів, вдячних, невтомних і допитливих туристів, а любителям подорожей – нових маршрутів і незабутніх вражень!
Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 27.09.2021 534 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)