23 червня – День державної служби
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/5ef1a2501b71b132427701-300x169.jpg)
Шановні державні службовці!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
Кожен держслужбовець на своєму місці має бути єднальною ланкою між владою і народом. Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.
Співробітники поліції, військовослужбовці, працівники міністерств, обласних та міських адміністрацій та рад, виконкомів, податкової та митної служб — усі вони, крім своїх прямих професійних свят, приймають вітання і сьогодні – в День державної служби.
Тож бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України.
Міський голова,
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 23.06.2022 1657 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)