17 квітня – День пожежної охорони
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/12047_1-300x172.jpg)
Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято – «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.
Шановні вогнеборці – працівники пожежної охорони!
Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем. Ваш високий професіоналізм і відданість справі, виявлені під час виконання службових обов’язків, врятували не одне людське життя, зберегли для нашого міста велику кількість матеріальних цінностей. Особлива вам вдячність за сумлінну і довголітню працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння рідному місту та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром.
З повагою міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 17.04.2020 4829 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)