15 лютого – велике християнське свято Стрітення Господнє
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/z-llld-tr-1160x653-1-300x169.jpg)
Шановні жителі Хустської міської територіальної громади!
Це свято пов’язане із важливою подією в історії християнства – внесенням новонародженого Божого Сина до храму, де Його зустріли Святий Симеон та праведна Анна.
Відтак, для нас, християн, Свято Стрітення Господнього, символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі. Зустріч наших сердець з Серцем Христа, повним любові і милосердя.
Тож, цього дня ми пригадуємо, що для гармонійного розвитку кожна людина має знаходити час на духовний розвиток. Саме духовні та моральні орієнтири дають нам змогу у будь-якій ситуації визначати, де добро, а де зло, дозволяють уникати прикрих помилок та обирати правильний шлях.
Переконаний, з нами Бог і Україна! А наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього. Дасть нам єдність і суспільну згоду. Приведе нас до заможної та сильної громади і держави.
Вітаючи сьогодні усю громаду із святом, щиро бажаю, щоб у вашому, шановні, житті відбулася знаменна зустріч з Божим Словом, Правдою, Любов’ю.
А також вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану.
Бажаю всім вам сімейного добробуту, миру, міцного здоров’я та Божого благословення!
Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!
З повагою Хустський міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 15.02.2022 1465 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)