14 березня – День українського добровольця
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Den-dobrovol-tsia-300x300.jpg)
Хоч це свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.
Тож, з Днем українського добровольця!
Адже саме ви – добровольці – відверті та палкі патріоти України у непростий для нашої держави час згуртувалися і стали на захист її територіальної цілісності і суверенітету.
Ви – справжні герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали на винагороду за свою справу, а захистили свободу та незалежність нашої Вітчизни!
Дякую вам за ваш героїзм, жертовність і готовність завжди стати до оборони України! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності та свободи нашої держави.
Бажаю миру, здоров’я, благополуччя та злагоди вам і вашим родинам!
З повагою міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 14.03.2020 705 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)