1 грудня – День працівників прокуратури
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/5c8a4d98afefdc355128d81b0d647a05-300x205.jpeg)
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!
Встановлене у 2000 році свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Хочу подякувати за сумлінну роботу, за те, що захищаєте права і свободи громадян, відстоюєте інтереси нашої держави. Не зважаючи на усі труднощі, сьогодні на вас покладається особлива відповідальність, тим більше у такий непростий для всіх час.
Останні рік і дев’ять місяців ми усі разом на військових і тилових фронтах доводимо, що Україна – європейська правова держава й наша головна цінність – це відповідальність, принциповість та впевненість у майбутньому. Ваші рішення насамперед мають бути взірцем юридичної досконалості і справедливості. Адже від них залежать подальші долі людей. Тому чесно і віддано служіть державі та суспільству. Бажаю вам професійних успіхів, наснаги та витримки. Нехай справедливість і правда завжди панує у вашому житті! Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.
Володимир КАЩУК,
Хустський міський голова
Опубліковано: 01.12.2023 454 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)